Kombi ve klima bakım tamir işlemlerinde uzun dönemdir sürdürdüğümüz işlemlerde ideal bir şekilde hizmet veriyoruz.

Baymak Kombi Teknik Servis

Kombi teknik servisi alanında garantili hizmet veren firmamız, profesyonel ekibi ile çözüm odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. Kombilerinizde meydana gelen sorunlarda, marka ve model özelliklerine bakarak arıza kodu üzerinden işlemler yürütülmektedir. Mekanizma açısından karmaşık özellikteki kombileri kısa sürede garantili şekilde faturalı olarak çözüme ulaştırıyoruz.

Onarım yapılacak olan kombileriniz için periyodik şekilde bakım sağlamaktayız. Verimli bir çalışma olması sizin aylık faturalarınıza da yansıyacağı için petek ve kombi ana mekanizmasında gereken tüm işlemleri yapıyoruz. Teknik açıdan 7 gün 24 saat acil çağrı merkezi hizmetimizle cihaz yapısındaki sorunları yok ediyoruz.

Klima Bakım Onarımı

Bakım ve onarım yapan firmamızda klima teknik destek taleplerinize yanıt vermekteyiz. Size özel 1 yıl garanti avantajıyla klimanızda var olan problemleri hızlı şekilde çözebilirsiniz. Klima yapılarında sorunlar genellikle filtre tıkanması, elektronik kart bölümündeki arızalar vs. soruna neden olabilir.  Tüm sorunların nedenlerine odaklanarak kapsamlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik bunu nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunarak güvenilir hizmet kapsamında sağlamaktayız.

Bakım ve Teknikte Bilgi Önemi

Verdiğimiz hizmetlerde bakım ve teknik açıdan gereken çözümleri bu alanda senelerdir çalışan bir ekiple karşılamaktayız. Kombi ve klimaların arızaları konusunda güvenli  hizmet veriyoruz, çünkü bu işlemlerde gereken donanıma sahip bir ekiple hareket etmekteyiz.

Bakım ve teknik işlemlerde elektronik aletin iç yapısında nelerin arızaya neden olduğunu bulmak dışında bu bölümlere çözümler sağlamak da önemlidir. Bu işlemler konusunda teknik anlamda tümüyle çözüm odaklı bir işlem yürütülmektedir. Bilgi konusunda tüm eğitimlerimiz düzenli olarak devam ettirilmekte ve müşteri memnuniyeti konusunda eksiksiz şekilde ilerleme kaydetmekteyiz.

Uygun Bütçe Ayarlaması Sağlıyoruz

Bütçe ayarlaması konusunda kombi servis fiyatları ve klima hizmetlerinde en uygun sonuçları sağlamaktayız. Sorun kaynağına göre çözümler bulunduğu için fiyatlandırma da buna göre değişmektedir.  Yedek parça değişimlerinde ve arıza çözümlerinin fiyatlandırılmasında farklılıklar olabilir. Örneğin Baymak Kombinizin elektronik kart değişimi ile bakım işlemleri aynı olmayabilir.  Firmamıza ulaşarak sorun için çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Çağrı Merkezi İçin Hemen Arayın

444 1 322

boiler-install

Comments

More Posts You May Find Interesting